Hakkımızda

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmeti düşük maliyetle sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren RENK GRUP Şirketler Grubu girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2006 yılında kurulmuştur.

Belediye, ve kamu kurumlarının tedarikçiliği sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede çevre temizlik makineleri ithalat ve ihracatı alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir.

Şirketimiz, bugün 25’i aşkın teknik ve idari kadrosuyla, istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, makineleşme ve makine filosu ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

0

Yıllık Uzman

Kadromuz ile

0
Uzman Çalışan
0 k
Mutlu Müşteri
0
Uzman Mühendis
Mühendislerimiz Tarafından üretilen makinelerimizde çevreci ve kullanıcı deneyimi ile teknolojiyi birleştirerek anlayış sergilemektedir.

1988 yılından beri edindiğimiz tecrübe ile makine sektöründe uzmanlaşarak güvenilir ve kaliteli projelerimizle global dünyada sektördeki yerimizi sağlamlaştırmayı hedefledik. Yurt içi ve dışında kamu kurum ve özel sektör kuruluşlarında edindiğimiz tecrübe ile ürünlerimizi başarıyla üretmeye, teslim etmeye ve güçlü yapımızı koruyarak dünya çapında güvenilir bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.

Dürüst, güvenilir, şeffaf, “Açık Kitap Yaklaşımı” ile ilişkiler kurarak, müşteri ile sorumluluğu paylaşarak doğru, istikrarlı ve müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı odaklı çalışmaktayız.

İşine de sözüne de güvenilir, zamanında ve hızlı geribildirim yapabilen, sürekli destekleyici, çözüm odaklı yaklaşan bir iletişim kurmak.

Saygı ve sorumluluk çerçevesinde, liderlik gelişimini önemseyen, büyümeyi ve gelişmeyi teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmak önceliğimizdir.

Sektördeki ihtiyaca güvenilirlik ve profesyonellik çıtası altında projeler hazırlayarak, müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir hizmet vermek önceliğimizdir. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin iş güvenliğini ön safhada tutarak, modern teknolojiyi kullanarak ekonomik maliyetli ve güvenilir teknolojili makine ile hep daha da büyümek ve bu yolda kamu sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde ilerlemek ilkesini benimsemekteyiz.

İnsana değer veren, birlik ve beraberliğin kıymetini bilen, iş birliğinin gücüne inanan takım sinerjisi yaratmayı bilen, sorumluluğa dayalı, kararlı, yenilikçi, bütünlükçü, sürekli destekleyen, her türlü riske duyarlı, çözüm odaklı, aynı zamanda başarıyı da paylaşan bir yaklaşımda çalışmak ve üretmek.

Çözüm önceliğine önem veren, anında aksiyon alabilen, inisiyatif kullanabilen, firma itibarını ve müşteri memnuniyeti yaklaşımıyla işleri teslim etmek.

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmeti düşük maliyetle sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren RENK GRUP Şirketler Grubu girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2006 yılında kurulmuştur.
Copyright © 2022. All rights reserved.